top of page
Поиск

Як зробити інтимну зустріч незабутньою: Ексклюзивні поради від лікарів клініки "Чоловік та жінка"Секс — це не тільки приємна, але і корисна для здоров’я діяльність. Вона покращує настрій, зміцнює імунітет, сприяє гармонії у стосунках. Але як зробити так, щоб ваша інтимна зустріч була не тільки задоволенням, але і запам’яталася на довго? Наша команда лікарів-сексологів підготувала для вас кілька порад, як покращити якість вашого сексуального життя.


Перед зустріччю: Гігієна та енергія

Перед великою ніччю важливо піклуватися не тільки про тіло, але і про душу. Чистота — це запорука здоров’я та комфорту. Чисті руки, свіжий подих, гладенька шкіра — це must-have вашої зустрічі. А що до їжі, то вибирайте продукти, які підвищують витривалість та бажання. Морепродукти, горіхи, авокадо, шоколад — це ваші найкращі друзі в цей вечір. Але не переборщуйте з калорійними стравами, бо вони можуть пригасити ваш вогонь.


Про контрацепцію: Безпека на першому місці

Презервативи — це не тільки про захист від небажаної вагітності, але і про відповідальність перед собою та партнером. Вони захищають вас від ряду статево передаваних інфекцій: хламідія, гонорея, сифiлiс та іншi. Є і іншi методи контрацепцiї, такі як спiралi або гормональнi таблетки, але це вже тема для обговорення з вашим лiкарем. Звертайтеся до нас за консультацiєю, ми пiдберемо оптимальний для вас метод.


Ой, щось пiшло не так! Що робити?

Якщо щось пiшло не за планом, головне — не панiкувати. Є “пiслясексуальнi” методи контрацепцiї, як-от “таблетка наступного дня”, яку можна прийняти протягом 72 годин пiсля статевого акту. Але не робiть цього занадто часто, бо це може негативно вплинути на ваш гормональний фон. Якщо ви сумнiваєтеся у своєму станi, обов’язково пройдiть тести на вагiтнiсть та СНIд та iншi iнфекцiї через 2-3 тижнi пiсля статевого контакту. Наші лiкарі завжди готові допомогти.


Випадковий секс? Будьте обережні

Секс на одну нiч може бути емоцiйним пiдйомом, але не забувайте про безпеку. Не довiряйте незнайомцям, використовуйте презервативи, не вживайте алкоголь та наркотики, бо вони знижують вашу самоконтроль. І якщо ви вирішили ризикувати, обов’язково пройдіть тести на СНІд та інші інфекції через 2-3 тижні.


Сигнали тривоги: Коли звертатися до лікаря

Не всі симптоми варто ігнорувати. Якщо ви помітили щось незвичне, не відкладайте візит до лікаря. Це може бути важливим для вашого здоров’я. Ось деякі ознаки, які потребують уваги:

Для чоловіків:

- Проблеми з ерекцією або еякуляцією

- Зміна розміру або форми яєчок або пеніса

- Наявність пухлин або ущільнень у пахвинних залозах

- Біль або дискомфорт у сечовому міхурі або простаті


Для жінок:

- Кровотеча поза менструальним циклом або під час чи після сексу

- Зміна розміру або форми грудей або сосків

- Наявність пухлин або ущільнень у грудях або матці

- Біль або дискомфорт у вагiнi або яєчниках


Якщо ви хочете дізнатися більше про сигнали тривоги в інтимній сфері та як побороти проблеми - завітайте на одну із сторінок нашого сайту: www.manandwomen.info/%D0%BD%D0%B0%D1%88%D1%96-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8


Звертайтеся до нас!

Ми завжди раді допомогти вам покращити ваше інтимне життя.


Записатися на консультацію можна за адресою клініки у м. Дніпро, площа Соборна, 2К,

по телефону +380979105417

або онлайн на сайті www.manandwomen.info/.


Наша команда професіоналів надасть вам якісне обслуговування та конфіденційність.8 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page