top of page
Поиск

Більше про новоутворення від провідного дерматолога Руденок Т.В.

Частина #1

Новоутворення на шкірі можуть бути досить небезпечними для здоров'я людини, особливо якщо мова йде про папіломи та родимки. Ці утворення можуть стати джерелом підвищеного ризику розвитку раку шкіри, тому важливо вчасно діагностувати їх та при необхідності видалити. Одним із найбільш безпечних та ефективних методів видалення папілом та родимок є використання радіохвиль.

Клініка "Чоловік та жінка" пропонує метод радіохвильної хірургії для видалення різних новоутворень на шкірі. Цей метод полягає в використанні високочастотних електромагнітних хвиль, що сприяють точному та безболісному видаленню папілом та родимок. Процедура проводиться за допомогою спеціального приладу, який генерує радіохвилі та передає їх в місце утворення. При цьому навколишні тканини не пошкоджуються, що дозволяє зменшити ризик кровотеч та запалення.


Одна з головних переваг використання радіохвиль для видалення папілом та родимок полягає в тому, що процедура є безболісною та не вимагає застосування анестезії. Крім того, вона не залишає шрамів та дефектів на шкірі, що дозволяє видалити новоутворення навіть на обличчі та інших видимих місцях без підвищення ризику психологічної травми. Після процедури пацієнт може повернутися до своїх звичних справ без обмежень, тому радіохвильна хірургія є одним з найбільш популярних методів видалення папілом та родимок.


Однак, перед початком процедури радіохвильної хірургії, лікар проводить детальний огляд та діагностику новоутворень на шкірі. Це дозволяє визначити розмір, форму та місцезнаходження папіломи чи родимки, а також оцінити їх характер. Після цього лікар зазначає план видалення та обговорює його з пацієнтом.

Після процедури видалення радіохвилями папіломи чи родимки, пацієнт може відчувати дискомфорт та легке підвищення температури в місці видалення. Проте ці симптоми зазвичай проходять досить швидко, без будь-яких інших побічних ефектів.


Висновок


Отже, радіохвильна хірургія - це безболісний та безшрамний метод видалення новоутворень на шкірі. Застосування цієї процедури дозволяє ефективно видалити папіломи та родимки без ризику психологічної травми для пацієнта. Проте, перед проведенням процедури, необхідно провести детальну діагностику та оцінити характер новоутворень, щоб зробити правильний план їх видалення.

Якщо ви маєте папілому чи родимку, зверніться до кваліфікованого лікаря та обговоріть з ним можливості видалення радіохвильною хірургією. Цей метод є безпечним та ефективним, що дозволить вам позбутися небезпечного новоутворення та зберегти здоров'я вашої шкіри.

У Частині #2 ми продовжимо більш детальну розмову про види новоутворень та ціноутворення при їх видаленні.


З повагою, - Ваш лікар Руденок Тетяна.

11 просмотров0 комментариев

Commentaires


bottom of page