top of page

Про нашу клініку

Курбатов Вадим - Засновник Клініки "Чоловік та жінка"

Курбатов Вадим Олександрович. 

Засновник Клініки "Чоловік та жінка", лікар-дерматовенеролог вищої категорії зі стажем 27 років.

Клініка "Чоловік та жінка"

Наша клініка має більше 20 років досвіду роботи у напрямках венерології, урології, гінекології та видалення новоутворень. За цей час кваліфіковану медичну допомогу отримали тисячі пацієнтів, проведено сотні тисяч лабораторних досліджень, з нашою допомогою величезне число сімей пізнало щастя народження дітей.

Ми стежимо за тенденціями сучасної медицини і весь медичний персонал постійно вдосконалюється. На сьогоднішній день, наша клініка має сучасне високоякісне медичне обладнання і кожен з наших напрямків знаходиться під контролем кращих фахівців у своїй галузі, що в комплексі гарантує Вам професійний підхід в діагностиці та лікуванні для отримання бажаного результату.

Зручні і просторі кабінети, професійні різнопрофільні лікарі, в поєднанні з лояльною ціновою політикою залишать приємне враження про Клініку «Чоловік та жінка». Звернувшись до нас, в цьому може переконатися будь-яка людина, незалежно від віку і місця проживання.

Ми гарантуємо конфіденційність і обіцяємо, що разом знайдемо вихід з будь-якої ситуації. Сьогодні, ми з упевненістю можемо сказати, що Клініка «Чоловік та жінка» - це рішення багатьох питань!

Консультація у Клініці "Чоловік та жінка"
Лікування у Клініці "Чоловік та жінка"
УЗД у Клініці "Чоловік та жінка"
Лабораторні дослідження у Клініці "Чоловік та жінка"
Косметологія у Клініці "Чоловік та жінка"

Що пропонує наша клініка

Сьогодні ринок послуг в медичній сфері, сфері здоров'я та краси досяг досить високого рівня конкурентоспроможності, що вимагає від нашої клініки постійної, стабільної і злагодженої роботи в напрямку розвинення та підвищення кваліфікації наших фахівців. Фахівці Клініки «Чоловік та жінка» постійно займаються науковою діяльністю, підвищують кваліфікацію, виступають авторами наукових робіт, беруть участь в різних конференціях і симпозіумах.

Клінікою організована злагоджена робота багатьохох фахівців одразу. Наприклад - венеролог, андролог, гінеколог та уролог працювали в тісній співпраці, взаємодіючи між собою. Такий колегіальний метод роботи не тільки ефективніше і прогресивніше звичайного, він також допомагає уникнути великої кількості призначень від кожного фахівця. Основним принципом роботи стає відновлення балансу всіх систем організму. 


В Клініці «Чоловік та жінка» можливо отримати консультацию та лікування за такими питаннями здоров'я, як: 

- будь - які форми безпліддя чоловіків і жінок. Ми проводимо інсемінації, програми ЕКО;

- ерозії шийки матки. Клініка володіє радіохвильовим апаратом "Сургітрон";

- захворювання сечостатевої сфери;

- захворювання шкіри, нігтів і волосся. Пропонуємо якісне лікування вірусу папіломи людини, видалення родимок, бородавок    радіохвильовим методом.

Окрім зазначеного, Клініка допоможе людям у напрямках акушерства та гінекології, венерології, урології, андрології, лікування хронічних простатитів та зниження еректильної функції, Ви зможете діагностуватися за багатьма лабораторними дослідженнями, зробити УЗД всіх органів. Важливий напрямок вирішуємої ношою Клінікою проблематики - планування здорової сім'ї, що являється одним з напрямків роботи.

 

Ви зможете детально онайомитись з послугами Клініки «Чоловік та жінка» на відповідних сторінках сайту. Також, ми надали можливість здійснити запис до лікаря онлайн з отриманням знижки на всі послуги та замовити наші послуги за всіма засобами зв'язку. 

 

  З побажанням бути здоровими, - колектив Клініки «Чоловік та жінка». 

 
bottom of page